MENU
MENU

Kwartet Szafa Gra rozpoczął działalność kilkanaście lat temu i do tej pory wystąpił już ponad 1000(!) razy.
W tym czasie wystąpił na różnego rodzaju festiwalach, imprezach plenerowych, eventach, imprezach firmowych, bankietach i Sylwestrach.

Artyści tworzący formację mają za sobą olbrzymi dorobek teatralno-estradowy. Zaczynali w kultowym musicalu Metro. Występują w teatrach Buffo, Roma, Syrena, oraz na deskach najlepszych teatrów muzycznych w kraju (Poznań, Kraków, Białystok), gdzie przez lata zagrali wiele głównych i pierwszoplanowych ról w takich spektaklach muzycznych jak: Do Grającej Szafy Grosik Wrzuć, Romeo i Julia, Grease, Chicago, Koty, Upiór w Operze, Deszczowa Piosenka, Mamma Mia, Czarownice z Eastwick, Doktor Żywago, Zakonnica w Przebraniu, Rodzina Addamsów, Pretty Woman i wielu innych.

Earth Wind and Fire - Szafa Gra
 
Partita - Szafa Gra

Żeńska część kwartetu czyli Basia i Beata ozdabiały piosenkami telewizyjny program ”MDM” Manna i Materny w którym przez parę lat zaśpiewały kilkaset piosenek. Zespół występował m.in. na Festiwalu Muzycznym w Sopocie, Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach, Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, licznych Kabaretonach, trasach koncertowych „Lata z Radiem” oraz w telewizyjnych programach muzycznych m.in. „Jaka To Melodia?” i „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

 

Repertuar "Szafy" to hity z lat 70” 80” 90” 00” i obecnych znane wszystkim pokoleniom, bez których trudno wyobrazić sobie udaną imprezę. Znakomite wykonanie wokalne, wizerunek oryginalnych wykonawców, umiejętności aktorskie i pastiszowe oraz świetny kontakt z publicznością to atuty Zespołu. Do występu przygotowanych jest kilkadziesiąt stylowych kostiumów i charakteryzacji z każdej dekady, które są dopełnieniem tego fantastycznego Show. Jeżeli chcecie wyruszyć w podróż z niezapomnianymi przebojami ostatnich dziesięcioleci, to Kwartet Szafa Gra sprawi że poczujecie się jak na koncercie wielu gwiazd i na długo pozostanie to w Waszej pamięci.

Bee Gees - Szafa Gra
 
ABBA - Szafa Gra
 

Nasze "SHOW"